image description

Systemy do zadań

SPECJALNYCH

image description

Doskonałe wszędzie tam, gdzie pojawiają się skomplikowane zadania lub duże ilości danych. Dzięki naszym systemom pracownicy działają lepiej i mogą skoncentrować się na wyzwaniach. Systemy są bezpieczne, szyfrowane i cechują się dużą niezawodnością.

image description

Systemy zwiększające

EFEKTYWNOŚĆ

image description

Tworzymy systemy on-line, które lepiej organizują i przyspieszają pracę. Zapisywanie zamówień, fakturowanie, zarządzanie magazynem i wysyłkami, prowadzenie projektów, czy handel - nigdy nie były tak proste.

image description

Proste w obsłudze,

FUNKCJONALNE

image description

Nawet przy dużej złożoności nasze systemy pozostają przejrzyste, wyposażone w prosty interfejs użytkownika, możliwość logowania do systemu z wielu różnych urządzeń. Są oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, dostosowanych do użytkownika.

Nasze usługi

DUŻA GAMA ZASTOSOWAŃ

Budujemy systemy, które doskonale sprawdzają się w różnych branżach, na wielu poziomach zarządzania. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie efektywności pracy.

Tworzymy nteligentne platformy zarządzania e-commerce a także złożone systemy zarządzające sprzedażą w sklepach stacjonarnych.

Wdrażamy autorskie złożone systemy CRM operujące nawet na bardzo dużych bazach danych. Intuicyjne systemy wspierają efektywność pracowników obsługi i pozyskania klienta.

Nasze systemy pomagają utrzymać managerom efektywny przepływ pracy w firmie - poprzez powiadomienia, rozmowy grupowe, system komentarzy, listy zadań.

Budujemy kompletne rozwiązania dla księgowości firm, bez względu na wielkość i zakres prowadzenia ksiąg. Przydatne powiadomienia, automatyzacja i pełne zarządzanie finansami.

Systemy on-line służące do śledzenia stanów produktów na magazynie, zlecania wysyłek, automatycznie sygnalizujące braki zaopatrzeniowe, współpracujące z fakturowaniem.

image description

Systemy24.pl

Dlaczego warto?

SYSTEMY SZYTE NA MIARĘ

W każdym biznesie z czasem pojawiają się potrzeby usprawnienia pracy, by zwiększyć efektywność. Potrafimy znaleźć procesy, które w Twojej firmie mają potencjał poprawy wyników. Następnie zaprojektujemy system, który pomoże pracować lepiej i skuteczniej.

Programowanie

95%

Planowanie

90%

Kreatywność

80%

Elastyczność

100%

Czekamy na Twój kontakt

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wystarczy, że napiszesz nam, co robi Twoja firma, a na pewno z naszego doświadczenia, będziemy w stanie dobrać dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

Kontakt

Dedykowane systemy i aplikacje 24h online

Pracujemy

dla takich firm jak:

Referencje/ Nasi klienci:

image description
image description
image description
image description

„Rozwój działalności firmy SYSTEMY24.PL w wyniku wprowadzenia nowej usługi na rynek zagraniczny”