Usługi

  1. Usługi

Nasze usługi

DUŻA GAMA ZASTOSOWAŃ

Tworzymy nteligentne platformy zarządzania e-commerce a także złożone systemy zarządzające sprzedażą w sklepach stacjonarnych.

Wdrażamy autorskie złożone systemy CRM operujące nawet na bardzo dużych bazach danych. Intuicyjne systemy wspierają efektywność pracowników obsługi i pozyskania klienta.

Nasze systemy pomagają utrzymać managerom efektywny przepływ pracy w firmie - poprzez powiadomienia, rozmowy grupowe, system komentarzy, listy zadań.

Budujemy kompletne rozwiązania dla księgowości firm, bez względu na wielkość i zakres prowadzenia ksiąg. Przydatne powiadomienia, automatyzacja i pełne zarządzanie finansami.

Systemy on-line służące do śledzenia stanów produktów na magazynie, zlecania wysyłek, automatycznie sygnalizujące braki zaopatrzeniowe, współpracujące z fakturowaniem.

image description

Systemy24.pl

Dlaczego warto?

SYSTEMY SZYTE NA MIARĘ

Programowanie

95%

Planowanie

90%

Kreatywność

80%

Elastyczność

100%

Systemy zwiększające EFEKTYWNOŚĆ

Tworzymy systemy on-line, które lepiej organizują i przyspieszają pracę. Zapisywanie zamówień, fakturowanie, zarządzanie magazynem i wysyłkami, prowadzenie projektów, czy handel - nigdy nie były tak proste.

Nawet przy dużej złożoności nasze systemy pozostają przejrzyste, wyposażone w prosty interfejs użytkownika, możliwość logowania do systemu z wielu różnych urządzeń. Są oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, dostosowanych do użytkownika.

Czekamy na Twój kontakt

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wystarczy, że napiszesz nam, co robi Twoja firma, a na pewno z naszego doświadczenia, będziemy w stanie dobrać dla Ciebie skuteczne rozwiązanie.

Pracujemy

dla takich firm jak:

image description
image description
image description
image description

„Rozwój działalności firmy SYSTEMY24.PL w wyniku wprowadzenia nowej usługi na rynek zagraniczny”